Posted by admin on Czerwiec - 23 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.