Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących produktów na przykład Poldent czy Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Polecamy
 Hurtownia sprzętu medycznego

W jaki sposób działa hurtownia sprzętu medycznego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.