Posted by admin on Lipiec - 22 - 2015 | Komentowanie nie jest możliwe

Rezygnacja z organizowanego przez specjalistów niesie ze sobą pewne problemy, którym trzeba podołać. Jednym z nich jest kwestia jedzenie podczas wesela.

Samodzielny wynajem cateringu może sporo kosztować, lecz odrobina własnego wkładu może zaradzić i temu. Planując wesele na własnym podwórku, możemy postarać się o samodzielnie przygotowane dania, oszczędzając tym samym kolejne pieniądze na organizacji przyjęcia. Także pomoc rodziny i przyjaciół może okazać się tutaj nieoceniona.

rp_komputer1.jpg Niektórzy mogą twierdzić, że podawanie hamburgerów, karkówki czy piknikowych sałatek na weselu jest nie na miejscu, jednak wielu sądzi, że dodaje to przyjemnej, domowej atmosfery tej zwykle niesamowicie podniosłej uroczystości.

Dodatkowym pomysłem jest namówienie gości, aby sami przynieśli jakiś smakołyk, tak, jakby był to zwyczajny rodzinny piknik. Większość osób uważa, że domowe jedzenie jest o niebo lepsze od restauracyjnego, a przygotowanie własnej potrawy nie tylko będzie wyrazem troski i przychylności dla młodej pary, ale i pozwoli na dodatkowe oszczędności.

Jednocześnie, dobrym pomysłem jest dobranie motywu przewodniego wesela do typu domu czy ogrodu, w jaki ma być zorganizowane. Zwykły, przydomowy ogród będzie wyglądał o wiele bardziej spójnie, jeśli uroczystość będzie odbywać w luźnym nastroju.

Nie zapomnijmy jednak poinformować o tym gości, tak, aby nie czuli się nazbyt skrępowani nieoficjalną atmosferą. Do przyjęć takich pasują też kwiatowe, wiosenne motywy w jasnych barwach. Dobrym wyborem może być także wynajem lub altanki. Ważne jest też, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość krzeseł i stołów, z których skorzystać będą mogły zaproszone osoby.

W większości miast funkcjonują firmy, które zajmują się wynajmem nie tylko mebli, ale także pracowników na tego typu okazje. Jeśli więc nie przypadła nam do gustu wizja wesela z grillem, równie dobrze można zamówić wykwalifikowanych gastronomów aby przygotowali i zajęli się podawaniem odpowiedniego jedzenia.

Są również firmy informatyczne, które zajmują się wsparciem informatycznym oraz logistycznym. To dobre rozwiązanie przy organizacji. Warto zadbać aby firma miała doświadczenie. Taki Outsourcing IT Warszawa wydaje się pożądanym rozwiązaniem.

Jeśli zdecydowaliśmy się już na taki styl wesela, warto rozplanować zajęcia i zabawy. Brak profesjonalnego wodzireja może sprawić, że goście szybko zaczną się nudzić. Do tego typu przyjęć pasują gry znane nam z dzieciństwa i urodzin młodszych pokoleń, typu rzut do celu lub badminton.

Aby zadbać o zabawę dla wszystkich, warto pomyśleć także o rywalizacji zespołowej, przeciwstawiającej sobie na przykład rodziny pana i pani młodej, lub też starsze i młodsze pokolenia.

Jeśli tylko goście wczują się w ten nietypowy nastrój, uroczystość szybko zamieni się w niezapomniany, pełen śmiechu, cudownie spędzony wieczór.

Także muzykę można zorganizować na wiele sposobów, głównie różniących się kosztem. Jednym wyjściem jest wynajem kapeli, wtedy jednak należy pamiętać o umieszczeniu ich przy źródle prądu oraz ilości energii, za jaki przyjdzie nam potem zapłacić. Inną opcja jest zwyczajnie odtwarzacz płyt CD, do którego wrzucić można ulubione składanki i sprawić, że przyjęcie nabierze jeszcze bardziej domowego nastroju.

Jeśli więc tylko zarówno para młoda jak i goście nie maja nic przeciwko odrobinie zabawy w tak ważny dzień, łatwo można sprawić, że zapadnie on mocno w pamięć na tle innych wesel.

Impreza we własnym domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.