Posted by admin on Październik - 2 - 2015 | Komentowanie nie jest możliwe

swieta (4)Noc Halloween nie byłaby kompletne bez niektórych spektakularnie przerażających kostiumów na Halloween. Pierwsze pytanie, które każdy dzieciak często zadaje, kiedy się budzi dzień po Halloween jest takie „Gdzie są moje cukierki z Halloween?” a następnie: „Co mam ubrać w przyszłym roku?” Planowanie to sprawia, że każdy jest podekscytowany. Największe emocje związane z Halloween związane są właśnie z przekształceniem się w potwora, ducha, wampira, czarownicę lub inne stwory. Zakręcony kostium na Halloween? Często na nim znajduje się sztuczna krew. Oczywiście, najbardziej skandaliczne maski są najlepsze.

Wszystko zaczęło się od Celtów. Oni byli przekonani, że duchy zmarłych przemierzały ziemię w noc Halloween. Niektóre z tych duchów były przyjacielskie, ale inne były nieprzyjazne i złośliwe wobec tych ludzi, którzy jeszcze żyli i mogli cieszyć się owocami ziemi, jakimi kiedyś mogły cieszyć się te duchy. Aby zamaskować się i ustrzec od tych złych duchów, Celtowie używali sadzy by malować twarze. Ta podstawowa metoda ukrywania rozwinęła się w czasie, do bardziej skomplikowanych masek na Halloween, przez stroje na Halloween, które są znane nam dzisiaj, aż po różnorodne dekoracje sali na halloween.

Istnieją setki różnych rodzajów strojów dostępnych dziś na Halloween. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze dodatki na głowę koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Znajdziesz tutaj nie tylko stroje i maski, ale również różnorodne akcesoria i dekoracje. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj wszystkich chętnych.

Duchy, wampiry i czarownice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.